Kurs Programista Xamarin

Właśnie ruszyła przedsprzedaż jedynego kompletnego i aktualnego w Polsce kursu technologii Xamarin którego jestem współautorem.

Wraz z Krzysztofem Baranowskim jesteśmy zdania, że miejsca dla programistów Xamarin na rynku polskim, a zwłaszcza zagranicznym jest sporo. Ofert pracy jest mnóstwo i wbrew obiegowej opinii, projekty wykorzystujące cross-platform są bardzo potrzebne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o aplikacje biznesowe. O tym gdzie znajdzie się miejsce dla tej technologii możesz przeczytać w tym artykule.

Postanowiliśmy, że stworzymy kurs, w którym zawrzemy wiedzę, którą zdobyliśmy podczas naszej kariery jako programiści Xamarin. Chcemy przekazać konkretną i możliwą do wykorzystania w praktyce wiedzę. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem na pokazanie różnych aspektów tej technologii będzie stworzenie działającej aplikacji.

Zdrowy tryb życia to temat na topie, więc w ramach kursu stworzymy aplikację do zarządzania posiłkami. Aplikacja umożliwi dodawanie produktów wraz z informacjami o wartościach odżywczych. Baza produktów posłuży do tworzenia posiłków, które spożywamy w trakcie dania. Dodatkowo umożliwimy wprowadzenie docelowych wartości makroelementów, które chcemy osiągnąć w ciągu dnia. Wykresy pozwolą na sprawdzenie czy osiągnęliśmy już zadane wartości.

Formsy czy Native?  Jedno i drugie. Tak naprawdę zawieramy dwa kursy w jednym. Po szczegóły odsyłam Cię nastronę kursu. Tam opisujemy z czego skorzystamy i co chcemy przekazać.

Czy jest aplikacja mobilna bez własnego backendu. Wychodzimy naprzeciw temu i w ramach kursu pokażemy jak stworzyć także prosty backend w .NET Core, w którym m.in.:

  • stworzymy logowanie przez API Facebooka,
  • dodamy uwierzytelnienie użytkownika oparte o JWT,
  • dodamy własną bazę danych i obsłużymy ją korzystając z Entity Framework

 

Przedsprzedaż

Do końca lipcaoferujemy dostęp do kursu w ramach przedsprzedaży. Dlaczego taka forma? Przede wszystkim chcemy mieć pewność, że znajdą się osoby, które chcą poznać technologię Xamarin w formie kursu online. Jako, że jest to przedsprzedaż, a sam kurs nie jest jeszcze stworzony, oferujemy Ci niższą cenę. Jest to swoiste podziękowanie za zaufanie. 

Jednocześnie jest to jedyny moment kiedy możesz zakupić kurs w takiej cenie.  Już nigdy nie będzie tak niska. Po jego premierze jedynym sposobem na obniżenie ceny będzie skorzystanie z kodu rabatowego, który wyślemy Ci po premierze, ale tylko wtedy gdy zapiszesz się do newslettera.

Zachęcamy do sprawdzenia strony kursu i jeżeli chcesz poznać technologię Xamarin to także do jego zakupu. Tworzenie aplikacji mobilnych jest niesamowicie satysfakcjonujące. Tym bardziej, że stworzoną aplikację za pomocą kilkunastu kliknięć jesteś w stanie niskim kosztem udostępnić milionom ludzi na całym świecie. Dodatkowo postawienie na Xamarina pozwoli Ci za jednym zamachem stworzyć aplikację na Androida oraz iOS.

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, śmiało pisz do mnie na bartek@kurs-xamarin.pl lub na skrzynkę całego kursu kontakt@kurs-xamarin.pl.

Odpowiemy na wszystko!